Edularge ile çalışan tüm müşterilerimiz bu kullanım sözleşmesi şartlarını kabul etmiş sayılır.
Bu kullanım sözleşmesi kapsamında, sözleşme şartlarına uymayan müşterilerin hesaplarını kapatmaya Edularge ‘ın hakkı ve yetkisi vardır.

Sipariş formunda girilen bilgiler tamamen gizlidir ve Edularge tarafından 3. şahıslara herhangi bir maksatla kesinlikle verilmez. Müşterimiz, sipariş formunda belirttiği bilgilerin doğruluğundan emin olmalı ve yanlış girilen bilgilerin doğurduğu sonuçlardan Edularge’ı sorumlu tutmamalıdır.

Edularge’dan kurumsal sosyal medya reklam ve internet hizmetleri alan müşterilerimiz için hizmet şartları aşağıdaki gibidir.

Sözleşme kapsamında taksitli verilen hizmetlerin ödemesi her ayın 25-30’ u arası yapılmalıdır. Ödemesi yapılmayan hizmetler Edularge Akademi tarafından durdurulacaktır.

Edularge Akademi, ders programı ve online eğitim programlarının ders saat, gün ve eğitmenini değiştirme hakkını saklı tutar ve gerekli gördüğü durumlarda değişiklik yaparak haber verir.

Edularge Akademi, servis sağlayıcılardan kaynaklı (döviz kuru artışları) hizmet bedeli artışlarını müşteriye (kullanıcıya) aktarma hakkını saklı tutar.

Edularge Akademi, kullanım sözleşmesi dışına çıkmadan hizmet alan müşterilerimizin, hizmetten memnun kalmadıkları takdirde ödemelerini hesap başlangıç tarihini takip eden 15 gün içinde iade eder. Buna kiralık sunucu, alan adı hizmeti ve eğitim dosya ve belge ücretleri, eğitmene ödenen ders saat ücreti dahil değildir.

Edularge Akademi, eğitim süresince müşterisinin eğitime önemli bir mazeret yoksa devam etmesini, önemli bir mazeret oluştuğunda kaydını dondurabilme olanağı tanır.