Grafik Tasarım Eğitimi

110 saat

Nokta Net Akademi’nin Adobe’nin yeni teknolojilerini içeren, sektör ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış ve uygulamaya dayalı Reklamcılık – Görsel Tasarımcı eğitim programı ile temel tasarım prensiplerini ve kreatif çalışma hazırlama tekniklerini öğrenerek, iletişim alanlarında görsel çözümler tasarlamak, örneklemek, derlemek ve üretmek konusunda uzmanlaşabilir reklamcılık alanında da uzmanlaşabilirsiniz.

Başta güzel sanatlar, tasarım fakülteleri ve yüksekokullarından mezun olan veya devam eden tasarım uzmanlığı üzerinde bilgisini geliştirmek; bilgisayarla tasarımla ilgilendiği halde farklı üniversite ve yüksekokuldan mezun olup, meslek değiştirmek ve herhangi bir işte çalıştığı halde yaşamına bilişim teknolojileri alanında devam etmek isteyenlerin yanı sıra bilişim sektörü içinde çalışmakla birlikte kendisini yenileme fırsatı bulamayanlar, Nokta Net Akademi’nin Usta Reklamcı Görsel Tasarımcı eğitim programları ile kariyer hedeflerine ulaşabilirler.

Kursu tamamlayan kursiyerler son bölümde tüm müfredat üzerinden sınava tabi tutulacak ve başarılı olanlar sertifikalarını alıp ister kamu ister özel sektörde çalışabileceklerdir. Bu programda tam donanımlı reklamcı yetiştirilmektedir.

Ön Başvuru ve Bilgi Formu

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun